Про призначення Вітра Я.М. на посаду директора комунального закладу «Волинська обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»

 

проект рішення

 

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве  самоврядування   в  Україні»,   рішення  обласної  ради  від 11.06.2004 № 11/20 «Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 11.06.2004 № 11/20, зі змінами, Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників підприємств, установ, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ,   міст області,  затвердженого  рішенням  обласної  ради   від  12.04.2017
№ 13/20, враховуючи протокол конкурсної комісії обласної ради для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників підприємств, установ, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області від 25.04.2019 № 13, рекомендації постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного та духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму від _____2019 № ____, обласна рада

ВИРІШИЛА:

    1. Призначити Вітра Ярослава Миколайовича на посаду директора комунального закладу «Волинська обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»  на контрактній основі, терміном   на 3 роки.
2. Доручити голові обласної ради Палиці І.П. укласти контракт з директором комунального закладу «Волинська обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос» – Вітром Я.М.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного та духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму.
 

 

Голова                                                                                                       І. ПАЛИЦЯ

 

 

Гілітуха 778 333

 

Суб'єкт подання: 
голова обласної ради І. Палиця
Дата оприлюднення:
18.04.2019