Про призначення Огородніка О.В. на посаду директора-художнього керівника Заслуженого народного ансамблю пісні і танцю України «Колос»

       проект рішення     

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про культуру», рішення обласної ради від 11.06.2004 № 11/20 «Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 11.06.2004 № 11/20, з наступними змінами, враховуючи лист управління культури обласної    державної адміністрації від 15.12.2017 № 1133/10/2-17, протокол конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора-художнього керівника Заслуженого народного ансамблю пісні і танцю України  «Колос» від 15.12.2017 № 2, рішення постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму від ___.12.2017 № __/_,  обласна рада

ВИРІШИЛА:
1. Призначити Огородніка Олександра Володимировича на посаду директора-художнього керівника Заслуженого народного ансамблю пісні і танцю України  «Колос» на контрактній основі, терміном на 5 років.

2. Доручити голові обласної ради Палиці І.П. укласти контракт з директором-художнім керівником Заслуженого народного ансамблю пісні і танцю України  «Колос» – Огородніком О.В.
 
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму.

Голова ради                                                           І.П. Палиця

Федчик 778324   

Суб'єкт подання: 
голова обласної ради І.П. Палиця
Дата оприлюднення:
19.12.2017