Про призначення начальника комунальної установи «Відділ соціального розвитку закладів та установ освіти і науки»

   проєкт рішення (внесено зміни 24.01.2020)

 

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення обласної ради від 11 червня 2004 року № 11/20 «Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», зі змінами, Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 11червня 2004 року № 11/20, зі змінами, Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників підприємств, установ, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ,   міст області,  затвердженого  рішенням  обласної  ради   від  12 квітня 2017 року № 13/20, враховуючи протокол конкурсної комісії обласної ради для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників підприємств, установ, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області від 21 січня 2020 року № 16, та висновки постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму від ______ № ___, обласна рада

 ВИРІШИЛА:

1. Призначити Куліш Людмилу Леонідівну на посаду начальника комунальної установи «Відділ соціального розвитку закладів та установ освіти і науки» на контрактній основі, на строк 1 рік.

2. Доручити голові обласної ради укласти контракт з начальником комунальної установи «Відділ соціального розвитку закладів та установ освіти і науки»  – Куліш Людмилою Леонідівною.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму.

 

 

Голова                                                                                 Ірина ВАХОВИЧ

 

Мирослава Якимчук 778 136

 

Суб'єкт подання: 
голова обласної ради Ірина ВАХОВИЧ
Дата оприлюднення:
15.11.2019