Про призначення ___________ на посаду начальника Волинського обласного регіонального центру фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»

 

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,   Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області,  затвердженого рішенням обласної ради від 11.06.2004 № 11/20, зі змінами               від 13.05.2011 № 4/41, від 15.05.2014 № 25/42, рішення постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного та духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму    від ________________ № ________,  обласна рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Призначити ______________________ на посаду начальника Волинського обласного регіонального центру фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» на контрактній основі  терміном на __ роки.

2. Доручити голові обласної ради  укласти контракт з начальником Волинського обласного регіонального центру фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»  ___________.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відділ з питань управління об’єктами  спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області  виконавчого апарату обласної ради.

 

 

Голова ради                                                                                  І.П. Палиця

 

Якимчук 778136

Суб'єкт подання: 
голова обласної ради І.П. Палиця
Дата оприлюднення:
09.12.2016