Про призначення Галана-Влащука В. Й. на посаду начальника Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»

проект рішення

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення обласної ради від 11.06.2004 № 11/20 «Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», зі змінами, Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 11.06.2004 № 11/20, зі змінами, Положення про Український центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.07.2011 № 766, враховуючи лист Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» від 28.01.2019 № 149, рішення постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму від _.2019 № _/_, обласна рада

 ВИРІШИЛА:

1. Призначити Галана-Влащука Віктора Йосиповича на посаду начальника Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» на контрактній основі, терміном на _____.

 2. Доручити голові обласної ради укласти контракт з начальником Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»  – Галаном-Влащуком В. Й.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму.

 

 

 

Голова ради                                                                                   І. ПАЛИЦЯ

 

Федчик 778324  

 

Суб'єкт подання: 
голова обласної ради І.П. Палиця
Дата оприлюднення:
07.02.2019