Про призначення директора комунального підприємства «Волинська обласна клінічна лікарня» Волинської обласної ради

проєкт рішення (внесено зміни 12.12.19)
 

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Порядку проведення конкурсу на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 31.05.2018 № 20/32, зі змінами, враховуючи подання конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального підприємства «Волинська обласна клінічна лікарня» Волинської обласної ради від 10.12.2019, обласна рада

 

 ВИРІШИЛА:

1. Призначити Пісачука Сергія Васильовича на посаду директора комунального підприємства «Волинська обласна клінічна лікарня» Волинської обласної ради на контрактній основі, на строк 5 років.

 2. Доручити голові обласної ради укласти контракт з директором комунального підприємства «Волинська обласна клінічна лікарня» Волинської обласної ради – Пісачуком Сергієм Васильовичем.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відділ з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

 

 

Голова                                                                                    І. ВАХОВИЧ

 

 

Якимчук 778136

Суб'єкт подання: 
голова обласної ради І. ВАХОВИЧ
Дата оприлюднення:
15.11.2019