Про призначення директора Державного виробничо-торгового підприємства «Волиньфармпостач»

 

                                                                                                              Проєкт

Про призначення директора

Державного виробничо-торгового

підприємства «Волиньфармпостач»

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Порядку проведення конкурсу на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 31.05.2018 № 20/32, зі змінами, враховуючи протокол конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області від ________ № ___, обласна рада

ВИРІШИЛА:
1. Призначити ____________________ на посаду директора Державного виробничо-торгового підприємства «Волиньфармпостач» на контрактній основі, на строк _______.

2. Доручити голові обласної ради укласти контракт з директором Державного виробничо-торгового підприємства «Волиньфармпостач» – _______________.
 
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відділ з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.
 

Голова                                                                                  І. ВАХОВИЧ

Суб'єкт подання: 
голова обласної ради І. ВАХОВИЧ
Дата оприлюднення:
15.11.2019