Про припинення права постійного користування земельною ділянкою у м. Луцьк на вул. Даргомижського, 2

Проект

Про припинення права постійного

користування земельною ділянкою

у м. Луцьк на вул. Даргомижського, 2

    Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Земельного кодексу України, Закону України  «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051, враховуючи рішення обласної ради від 20.12.2018 № 22/50 «Про передачу земельної ділянки у м. Луцьк на вул. Даргомижського, 2», клопотання Волинського академічного обласного театру ляльок від 13.03.2019 № 35/1-15 та рішення постійної комісії обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області від __.__.2019
№ __/___,  обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити Волинському академічному обласному театру ляльок право постійного користування земельною ділянкою, площею 0,0246 га, розміщеною за адресою: м. Луцьк, вул. Даргомижського, 2, що посвідчується державним актом на право постійного  користування  земельною ділянкою  серії  ЯЯ
№ 030610,  виданим  01 липня 2009 року та зареєстрованим за № 030907700011 в Книзі записів реєстрації державних актів на право власності на землю та право постійного користування землею, договорів оренди землі.
2. Доручити тимчасово виконувачу обов’язків директора Волинського академічного обласного театру ляльок Поштаруку Д. А. вчинити реєстраційні дії щодо припинення права користування земельною ділянкою, зазначеною в пункті 1 рішення.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відділ з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.
 
Голова                                                                                               І. ПАЛИЦЯ
 

Суб'єкт подання: 
голова обласної ради І.Палиця
Дата оприлюднення:
19.03.2019