Про підтримку звернення Ковельської міської ради «щодо недопущення створення Консультативної ради за участі представників України та бойовиків так званих «Л/ДНР» та припинення кампанії дискредитації вете

проєкт рішення

 

Відповідно до ст.43, ст.46, Закону України  "Про місцеве самоврядування в Україні", ст.19, ст.20 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", виражаючи і захищаючи інтереси відповідної територіальної громади та її частини –  виборців Волинської області –  обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Підтримати звернення Ковельської міської ради від 26.03.2020 «щодо недопущення створення Консультативної ради за участі представників України та бойовиків так званих «Л/ДНР» та припинення кампанії дискредитації ветеранського і волонтерського рухів, наступу на конституційні права громадян щодо свободи думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань» (повний текст звернення  міської  ради   додається).

 

2. Голові Волинської обласної ради :

2.1. Забезпечити направлення відповідного рішення та додатку до Президента України, до відома спрямувати до Верховної Ради України, керівникам депутатських фракцій і парламентський груп  та  народним депутатам України від Волині.

2.2. Інформацію про результати голосування депутатів обласної ради з цього питання оприлюднити в засобах масової інформації Волинської області та на офіційному сайті Волинської  обласної  ради .

 

3. Доручити секретаріату сесії з урахуванням зауважень і пропозицій депутатів обласної ради, висловлених під час обговорення цього питання,  провести редакційну підготовку проєкту супровідного документу та передати його на підпис голові Волинської обласної ради для подальшого направлення до державних установ України та іншим органам виконавчої і місцевої влади.

 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову обласної ради.

Додаток

 

 Голова ради                                              Ірина ВАХОВИЧ                                               

 

 

Суб'єкт подання: 
депутат обласної ради Сергій СЛАБЕНКО
Дата оприлюднення:
30.03.2020