Про підтримку відеозвернення від 19.03.2020 Патріоти Донбасу – журналісти, звільнені з полону і волонтери до президента Володимира Зеленського «Ні – легалізації ОРДЛО»

проєкт рішення

 

  Відповідно до ст.43, ст.46, Закону України  "Про місцеве самоврядування в Україні", ст.19, ст.20 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", виражаючи і захищаючи інтереси відповідної територіальної громади та її частини –  виборців Волинської області –  обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Підтримати відеозвернення від 19.03.2020 Патріоти Донбасу - журналісти, звільнені з полону і волонтери до президента Володимира Зеленського «Ні – легалізації ОРДЛО» (8,19-хвилинний відеосюжет від 19.03.2020 – Звернення патріотів Донбасу до президента України Володимира Зеленського "Не робіть цього!" – додається).

Приєднатися до висловлених у цьому відеозверненні доводів, аргументів та вимог.

 

2. Висловити прохання Президенту України – Зеленському В.О. щодо уважного перегляду 8,19-хвилинний відеосюжету від 19.03.2020 – звернення Станіслава Асєєва (журналіст, звільнений з полону "ДНР" за обміном 2019 року); Сергія Гармаша (журналіст, головний редактор сайту "ОстріВ"); Ірини Довгань (волонтер з Ясинуватої, яку колаборанти 2014 року на площі Донецька прив'язали до стовпа, обмотавши українським прапором з написом "Вона вбиває наших дітей"); Дениса Казанського (донецький блогер і журналіст); Володимира Жемчугова (учасник російсько-української війни, герой України, звільнений з полону "ЛНР" за обміном 2016 року); Ігора Козловського (учений, звільнений з полону "ДНР" за обміном 2017 року, член ініціативної групи "Першого грудня").

 

3. Закликали Президента України денонсувати документи, підписані 11 березня 2020 року Тристоронньою контактною групою у Мінську, змінити представників України в Тристоронній контактній групі, а також звернутись до Офісу Генерального прокурора, Служби безпеки України, Державного бюро розслідувань надати належну правову оцінку діям представників України, які підписали рішення про створення Консультативної ради в редакції від 11.03.2020 року.

Звернутись з вимогою до органів державної влади відмовитись від створення "консультативної ради" з ватажками терористів та щодо неприпустимості прямих переговорів з представниками терористичних угруповань ДНР та ЛНР

 

4. Голові Волинської обласної ради :

4.1. Забезпечити направлення відповідного рішення та додатку до Президента України, Верховної Ради України і Офісу Генерального прокурора до відома спрямувати керівникам депутатських фракцій і парламентський груп  та  народним депутатам України від Волині.

4.2. Інформацію про результати голосування депутатів обласної ради з цього питання оприлюднити в засобах масової інформації Волинської області та на офіційному сайті Волинської  обласної  ради .

 

5. Доручити секретаріату сесії з урахуванням зауважень і пропозицій депутатів обласної ради, висловлених під час обговорення цього питання,  провести редакційну підготовку проєкту супровідного документу та передати його на підпис голові Волинської обласної ради для подальшого направлення до державних установ України та іншим органам виконавчої і місцевої влади.

 

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову обласної ради.

 Додаток

 Голова ради                                    Ірина ВАХОВИЧ                                                          

 

 

 

Суб'єкт подання: 
депутат обласної ради Сергій СЛАБЕНКО
Дата оприлюднення:
30.03.2020