Про підтримку необхідності негайного розгляду та прийняття законопроектів №1179 та №1181 щодо деофшоризації та податкового суверенітету України – ініціатори законопроекту Народні депутати України (IX скликання) Тимошенко Ю.В.,

проєкт рішення

 

Відповідно до ст.43, ст.46, Закону України  "Про місцеве самоврядування в Україні", ст.19, ст.20 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", виражаючи і захищаючи інтереси відповідної територіальної громади та її частини –  виборців Волинської області –  обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Висловити  свою підтримку необхідності негайного розгляду та прийняття законопроєктів №1179 та №1181 щодо деофшоризації та податкового суверенітету України - ініціатори законопроекту Народні депутати України (IX скликання) Тимошенко Ю.В., Соболєв С.В., Крулько І.І., Наливайченко В.О. та інші,  із висловленими зауваженнями та пропозиціями.

 

2. Звернутися до народних депутатів України від Волині з пропозицією щодо можливості останніх активно підтримати всіма можливими парламентськими методами розгляд:

– законопроєкту № 1179 від 29.08.2019  "Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про податковий суверенітет України та офшорні компанії» ";

– законопроєкту № 1181 від 29.08.2019  "Про податковий суверенітет України та офшорні компанії"  (пояснювальні записки законопроєктів №1179 та №1181 – додаються).

 

3. Голові Волинської обласної ради :

3.1. Забезпечити направлення відповідного рішення та додатку до Верховної Ради України, Президента України, керівників депутатських фракцій і парламентських груп  та  до народних депутатів України від Волині.

3.2. Інформацію про результати голосування депутатів обласної ради з цього питання оприлюднити в засобах масової інформації Волинської області та на офіційному сайті Волинської  обласної  ради .

 

4. Доручити секретаріату сесії з урахуванням зауважень і пропозицій депутатів обласної ради, висловлених під час обговорення цього питання,  провести редакційну підготовку проєкту супровідного документу та передати його на підпис голові Волинської обласної ради для подальшого направлення до державних установ України та іншим органам виконавчої і місцевої влади.

 

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову обласної ради.

 Додаток

 Голова ради                    Ірина ВАХОВИЧ                                                                         

 

 

 

Суб'єкт подання: 
депутат обласної ради Сергій СЛАБЕНКО
Дата оприлюднення:
30.03.2020