Про перепрофілювання Голобського дитячого будинку - інтернату

проект рішення

Відповідно до статті 43  Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», п. 5 пп. 1 Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 13.05.2011 № 4/46, враховуючи рішення постійної комісії з питань соціального  захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства від 30.08.2017 №21/14 та з метою покращення якості соціального обслуговування  громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, які перебувають в інтернатних установах психоневрологічного профілю, обласна рада

 ВИРІШИЛА:

1. Перепрофілювати з 01.01.2018 року Голобський дитячий будинок - інтернат у комунальний заклад „Голобський психоневрологічний інтернат”.

2. Визначити, що комунальний заклад „Голобський психоневрологічний інтернат” є правонаступником усіх майнових і немайнових прав Голобського дитячого будинку – інтернату.

2. Затвердити положення комунального закладу „Голобський психоневрологічний інтернат” (додається).

3. Директорові комунального закладу „Голобський психоневрологічний інтернат” підготувати і внести в установленому законом порядку зміни до  установчих документів, а також штампів та печаток установи, здійснити необхідні дії щодо реєстрації  Положення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  соціального  захисту населення, охорони  здоров’я, материнства та дитинства обласної ради.

Додаток

Голова обласної ради                                                                            І. ПАЛИЦЯ

 

 

Гобод 778 109

Суб'єкт подання: 
Волинська облдержадміністрація
Дата оприлюднення:
21.09.2017