Про передачу земельної ділянки у м. Луцьк на вул. Набережній, 4а

проект рішення

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельного кодексу України, Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ,  міст  області, Положення про порядок відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затверджених рішенням обласної ради від 13.05.2011 № 4/46, зі змінами, враховуючи клопотання Об’єднання співвласників багатоквартирного житлового будинку «Набережна 4а» від 12.04.2019 № 2, рішення Луцької міської ради від ______ № ____ «________________» та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області від ____.2019 № /, обласна рада 

  

ВИРІШИЛА:

 

1. Передати із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області у власність територіальної громади м. Луцька земельну ділянку площею 0,57 га (кадастровий номер: 0710100000:11:146:0033), розташовану у м. Луцьку на вул. Набережній, 4а, цільове призначення землі: для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку, з метою подальшої передачі у власність Об’єднання співвласників багатоквартирного житлового будинку «Набережна 4а».

2. Голові обласної ради Палиці І. П. та Секретарю Луцької міської ради Пустовіту Г. О. забезпечити передачу майна, зазначеного у пункті 1 рішення, у встановленому законом порядку.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відділ з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

 

 

Голова                                                                                                      І. ПАЛИЦЯ

 

 

Якимчук 778136

 

Суб'єкт подання: 
голова обласної ради І.П. Палиця
Дата оприлюднення:
17.04.2019