Про передачу матеріальних цінностей та інших необоротних матеріальних активів

                                                                                                                Проект

 

 

Про передачу матеріальних цінностей та

інших необоротних матеріальних активів

Відповідно до пункту 6 статті 55, пункту 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Цивільного кодексу України, рішення обласної ради від 11.06.2004 № 11/20 «Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», Положення про порядок відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 13.05.2011 № 4/46, зі змінами, враховуючи клопотання Володимир-Волинського ліцею «Центр освіти» Волинської обласної ради та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області від 29.01.2019 № 51/7, обласна рада
 

ВИРІШИЛА:

1. Передати безкоштовно з балансу Володимир-Волинського ліцею «Центр освіти» Волинської обласної ради на баланс управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради майно (згідно з додатком).
2. Доручити директору Володимир-Волинського ліцею «Центр освіти» Волинської обласної ради Вірковському В. П. спільно з начальником управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради Петруком В. М. забезпечити приймання – передавання майна, зазначеного у пункті 1 цього рішення та в установленому законом порядку подати акти приймання – передавання на затвердження голові обласної ради.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на відділ з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.
 

Голова                                                                                                І.ПАЛИЦЯ
 

Кирилюк 778333
 

Суб'єкт подання: 
голова обласної ради І.П. Палиця
Дата оприлюднення:
19.02.2019