Про передачу майна у комунальну власність Турійської селищної ради об’єднаної територіальної громади

проект рішення

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Цивільного кодексу України, рішення обласної ради від 11.06.2004 № 11/20 «Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», Положення про порядок відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 13.05.2011 № 4/46, зі змінами, враховуючи рішення Турійської селищної ради від 25.01.2019 № 90/15 «Про згоду на прийняття майна обласної комунальної власності у комунальну власність Турійської селищної ради об’єднаної територіальної громади» та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області від _______№ ______, обласна рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Передати безкоштовно зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ міст області з балансу управління з питань цивільного захисту Волинської обласної державної адміністрації у комунальну власність Турійської селищної ради об’єднаної територіальної громади приміщення складу № 2, загальною площею 864 м2, за адресою: смт Турійськ, вул. Калинова (Пролетарська), 14, інвентарний номер 101300001, балансовою вартістю 36800,00 грн, 100% зносу, без права на відчуження у приватну власність, для використання за цільовим призначенням.

2. Доручити начальнику управління з питань цивільного захисту Волинської обласної державної адміністрації Блащуку О. А. спільно з селищним головою Турійської селищної ради Бесмертним О. М. забезпечити приймання – передавання майна, зазначеного у пункті 1 цього рішення, та в установленому законом порядку подати акти приймання – передавання на затвердження голові обласної ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на відділ з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

 

 

Голова                                                           І. ПАЛИЦЯ

 

 

Кирилюк 778333

Суб'єкт подання: 
голова обласної ради І.П. Палиця
Дата оприлюднення:
14.05.2019