Про Обласну програму відродження історико-архітектурної спадщини смт Олика Волинської області на 2019 – 2024 роки

ПРОЕКТ

      

 
Про Обласну програму відродження
історико-архітектурної спадщини смт Олика
Волинської області на 2019 – 2024 роки

                                                                                      
Відповідно до Законів України «Про охорону культурної спадщини», «Про культуру», Стратегії розвитку Волинської області на період до 2020 року, статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою реалізації комплексу заходів у сфері відродження історико-культурної спадщини, створення ефективних і сприятливих умов збереження і подальшого розвитку пам’яток архітектури смт Олика, залучення місцевих органів влади, територіальних громад і приватної ініціативи до розвитку об'єктів історико-культурної спадщини, створення умов для поліпшення туристичної привабливості селища через його історико-культурну спадщину, розвитку туристичної інфраструктури та формування позитивного іміджу регіону, забезпечення економічного та культурного розвитку селища, враховуючи висновки/рекомендації постійну комісію обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму обласна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Обласну програму відродження історико-архітектурної спадщини смт Олика Волинської області на 2019 – 2024 роки (далі – Програма) (додається).
2. Департаменту економіки та європейської інтеграції облдержадміністрації забезпечити організацію виконання завдань Програми.
3. Волинській обласній державній адміністрації розробити та подати на затвердження Кабінету Міністрів України проект державної цільової програми відродження історико-архітектурної спадщини смт Олика Волинської області на 2019 – 2024 роки.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови облдержадміністрації відповідно до розподілу обов’язків та постійну комісію обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму.

 

Програма

Перелій заходів


Голова                                                                                              І.ПАЛИЦЯ

Чуліпа  778 126
 

Суб'єкт подання: 
Волинська облдержадміністрація
Дата оприлюднення:
15.07.2019