Про ліквідацію комунальної установи «Волинська обласна психолого-медико-педагогічна консультація»

                                                                                                              ПРОЕКТ
Про ліквідацію комунальної

установи «Волинська обласна

психолого-медико-педагогічна

консультація»

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту»,  наказу Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України  від 06.09.2018   № 974/36 о.д. про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України  від 07.07.2004 № 569/38 «Про затвердження Положення про центральну та республіканську (Автономна Республіка Крим), обласні, Київську та Севастопольську міські, районні (міські) психолого-медико-педагогічні консультації», висновки/рекомендації постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму  від ________ 2019 року  № ____, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Ліквідувати комунальну установу «Волинська обласна психолого-медико-педагогічна консультація».
2. Доручити  управлінню освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації (Плахотна Л.В.):
1) у встановленому законом порядку провести ліквідацію Волинської обласної психолого-медико-педагогічної консультації;
2) забезпечити у ході ліквідації дотримання прав та інтересів працівників установи та осіб, які в ній обслуговувались, відповідно до вимог чинного законодавства.
3. Внести зміни до Переліку бюджетних установ, які підпорядковані   виконавчому апарату обласної ради, та на праві оперативного управління – обласній державній адміністрації, департаментам, управлінням обласної державної адміністрації, майно яких є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 14.07.2016 № 6/42, а саме: у Розділі ІV «Управління освіти, науки і молоді обласної державної адміністрації» пункт 23 виключити.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на управління освіти,  науки та молоді обласної державної адміністрації.
 

Поясн записка

Голова                                                                                                І.ПАЛИЦЯ

Плахотна 722 354
 

Суб'єкт подання: 
Волинська облдержадміністрація
Дата оприлюднення:
01.03.2019