Про функціонування спортивного відділення Волододимир-Волинського ліцею «Центр освіти» Волинської обласної ради

проєкт рішення

 

   На підставі Закону України «Про освіту», відповідно до Статуту Володимир-Волинського ліцею «Центр освіти» Волинської обласної ради, з метою розвитку фізичної культури і спорту, забезпечення необхідних умов для навчально-тренувального процесу та досягнення високих спортивних результатів вихованцями спортивного відділення Володимир-Волинського ліцею «Центр освіти», обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Забезпечити функціонування спортивного відділення Володимир-Волинського ліцею «Центр освіти» Волинської обласної ради відповідно до нормативних документів закладів спортивного профілю та Статуту ліцею.

2. Доручити управлінню освіти, науки та молоді облдержадміністрації (Плахотна Л. В.) при формуванні бюджету передбачити фінансування Володимир-Волинського ліцею  «Центр освіти» Волинської обласної ради для забезпечення функціонування спортивного відділення та утримання його вихованців.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного та духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму.

 

Голова                                                                                    Ірина ВАХОВИЧ

 

 

Валентин Кошельник 0503381845

Суб'єкт подання: 
депутат обласної ради Валентин КОШЕЛЬНИК
Дата оприлюднення:
31.01.2020