Про деякі питання нарахування та сплати орендної плати за користування майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

проєкт рішення

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», Цивільного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами)  рішення обласної ради від 11 червня 2004 року № 11/20 «Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 13 травня 2011 року № 4/46 (зі змінами), враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області від _____2020 року № __/__, обласна рада
ВИРІШИЛА:
1.  Встановити, що орендна плата за користування нерухомим майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, встановлена з урахуванням незалежної оцінки, з дати набрання чинності постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), до завершення карантину не нараховується та не сплачується.
      2. Звільнення від сплати орендної плати буде здійснюватися за умови подання орендарями відповідної заяви в обласну раду, орендодавцям або балансоутримувачам та письмового підтвердження про неможливість використання об’єкта оренди.
3. Орендодавцям та балансоутримувачам майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, забезпечити перерахунок орендної плати орендарям, які звернулися з заявами про звільнення їх від сплати орендної плати на період встановлення карантину.  
4. Застосування цього рішення не потребує внесення змін до чинних договорів оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.


Голова                                                                                        Ірина ВАХОВИЧ

Мирослава Якимчук 778 136

 

Суб'єкт подання: 
голова обласної ради Ірина ВАХОВИЧ
Дата оприлюднення:
26.05.2020