Про звільнення Ревухи В. Д. від виконання обов’язків головного лікаря комунального закладу «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

Волинська обласна рада
Розпорядження
від 01.06.2018 118
м. Луцьк
Про звільнення Ревухи В. Д. від виконання обов’язків головного лікаря комунального закладу «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

 

  Відповідно до пункту 18 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування  в  Україні»,  пункту  8  рішення  обласної  ради  від  11.06.2004 

№ 11/20 «Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 11.06.2004 № 11/20, зі змінами, враховуючи рішення постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства від 23.05.2018 № 35/14:

1. Звільнити Ревуху Валентину Дмитрівну від виконання обов’язків головного лікаря комунального закладу «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

2. До призначення головного лікаря комунального закладу «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», у встановленому законом порядку, з 04 червня 2018 року, виконання обов’язків головного лікаря комунального закладу «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» покласти на заступника головного лікаря з оперативної роботи, медицини катастроф та цивільного захисту населення – Шмаля Володимира Зіновійовича.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на відділ з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

 

Голова ради І. П. Палиця
Дата оприлюднення:
04.06.2018