Про звільнення Бачинського В. І. від виконання обов’язків головного лікаря Волинського лікувально-профілактичного закладу для надання медичної допомоги невиліковним хворим (Обласна лікарня «Хоспіс»)

Волинська обласна рада
Розпорядження
від 14.06.2018 127
м. Луцьк
Про звільнення Бачинського В. І. від виконання обов’язків головного лікаря Волинського лікувально-профілактичного закладу для надання медичної допомоги невиліковним хворим (Обласна лікарня «Хоспіс»)

  Відповідно до пункту 18 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування  в  Україні»,  пункту  8  рішення  обласної  ради  від  11.06.2004 

№ 11/20 «Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 11.06.2004 № 11/20, зі змінами, враховуючи рішення постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства від 13.06.2018 № 36/1:

1. Звільнити Бачинського Володимира Івановича від виконання обов’язків головного лікаря Волинського лікувально-профілактичного закладу для надання медичної допомоги невиліковним хворим (Обласна лікарня «Хоспіс»).

2. До призначення головного лікаря Волинського лікувально-профілактичного закладу для надання медичної допомоги невиліковним хворим (Обласна лікарня «Хоспіс»), у встановленому законом порядку, з 18 червня 2018 року, виконання обов’язків головного лікаря Волинського лікувально-профілактичного закладу для надання медичної допомоги невиліковним хворим (Обласна лікарня «Хоспіс») покласти на заступника головного лікаря – Рабченюк Наталію Андріївну.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на відділ з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

Голова ради І. П. Палиця
Дата оприлюднення:
14.06.2018