Про затвердження персонального складу комісії та робочої групи щодо конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності та опрацювання документів претендента

Волинська обласна рада
Розпорядження
від 28.01.2020 26
м. Луцьк
Про затвердження персонального складу комісії та робочої групи щодо конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності та опрацювання документів претендента

Відповідно до пункту 18 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», пункту 8 рішення обласної ради від 11 червня 2004 року № 11/20 «Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області» (зі змінами), Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 31 грудня 2015 року № 2075, враховуючи рішення обласної ради від
17 грудня 2019 року № 27/27 «Про комісію та робочу групу щодо конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності та опрацювання документів претендента»:

1. Затвердити персональний (основний та додатковий) склад конкурсної комісії (надалі – Комісія) щодо проведення конкурсів із відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення експертної оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області (додається).

2. Утворити робочу групу з опрацювання документів претендента (надалі – Робоча група) на участь у конкурсі із відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення експертної оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та затвердити її склад (додається).

3. Комісії та Робочій групі у своїй діяльності керуватися Законами України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», «Про оцінку земель» та Положенням про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженим наказом Фонду державного майна України від 31 грудня 2015 року № 2075.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на відділ з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

 

Голова ради Ірина ВАХОВИЧ
Дата оприлюднення:
29.01.2020