Про забезпечення доступу до публічної інформації у Волинській обласній раді

Волинська обласна рада
Розпорядження
від 04.08.2011 203-р
м. Луцьк
Про забезпечення доступу до публічної інформації у Волинській обласній раді

Відповідно до Закону України „Про доступ до публічної інформації”, ч.7 ст.55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та на виконання розпорядження голови обласної ради від 11.05.2011 № 113-р „Про першочергові заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації у Волинській обласній раді”:

1.    Затвердити Інструкцію з питань обліку, оформлення та розгляду запитів на публічну інформацію у Волинській обласній раді (додається).
2.    Затвердити Перелік відомостей, що становлять службову інформацію у Волинській обласні раді (додається).
3.    Затвердити Систему обліку документів, що містять публічну інформацію, яка знаходиться у володінні Волинської обласної ради (додається).
4.    Працівникам виконавчого апарату обласної ради, які здійснюють організаційне забезпечення діяльності постійних комісій Волинської обласної ради:
4.1.    Забезпечити облік рішень комісій відповідно до форми, зазначеної у додатку;
4.2.     Систематично подавати журнал обліку рішень постійних комісій у загальний відділ виконавчого апарату обласної ради не пізніше п’яти календарних днів після засідання комісії.
5.    Відповідальним за  створення і супроводження програмного, технічного забезпечення Системи обліку документів, що містять публічну інформацію, збереження та захист даних, що містяться в ній, визначити відділ інформаційного забезпечення діяльності ради.
6.     Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови обласної ради Лобача Ю.В.
 

Голова ради В.І. Войтович
Дата оприлюднення:
05.08.2011