Про скликання позачергової двадцять дев’ятої сесії обласної ради шостого скликання та внесення змін до розпорядження голови обласної ради від 22.08.2014 № 182-р

Волинська обласна рада
Розпорядження
від 26.08.2014 183-р
м. Луцьк
Про скликання позачергової двадцять дев’ятої сесії обласної ради шостого скликання та внесення змін до розпорядження голови обласної ради від 22.08.2014 № 182-р

І. Відповідно до пунктів 4, 9 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 2.1.4. Регламенту обласної ради шостого скликання скликати 29 серпня 2014 року о 10 годині позачергову двадцять дев’яту сесію обласної ради шостого скликання, на розгляд якої внести питання:

 

1.     Про підтримку звернення батьків та рідних військовослужбовців Волинської області до Президента України Порошенка П.О. щодо військово - політичної ситуації на Сході України.

 

2.     Різне.

 

         ІІ. На сесію обласної ради запросити голову обласної державної адміністрації, заступників голови обласної державної адміністрації, прокурора Волинської області, начальника Управління Служби безпеки України у Волинській області, начальника Управління Міністерства внутрішніх справ України у Волинській області, представників окремих обласних установ, партійних та громадських організацій, представників засобів масової інформації.

 

         ІІІ. Сесію провести в залі засідань обласної ради.

 

         ІV. У зв’язку з вищезазначеним внести наступні зміни до розпорядження голови обласної ради від 22.08.2014 № 182-р «Про скликання двадцять дев’ятої сесії обласної ради шостого скликання»:

         - у назві та тексті розпорядження слова «двадцять дев’ята сесія обласної ради» замінити словами «тридцята сесія обласної ради» у відповідних відмінках у всіх випадках їх вживання.

 

 

Голова ради В.С. Вітер
Дата оприлюднення:
26.08.2014