Про проведення службового розслідування

Волинська обласна рада
Розпорядження
від 11.01.2018 3
м. Луцьк
Про проведення службового розслідування

 

Відповідно до статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку проведення службового розслідування стосовно осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 червня 2000 року № 950. у зв’язку з виявленою невідповідністю відомостей табелів робочого часу в частині врахування часу перебування у відрядженнях фактичним обставинам здійснення трудової діяльності голови обласної ради Палиці І. П. протягом 2016-2017 років:

1. Утворити комісію з питань проведення службового розслідування (далі – Комісія) у складі згідно з додатком.

2. Комісії забезпечити повне, всебічне та об’єктивне проведення службового розслідування, встановити причини та умови, які призвели до невідповідності відомостей табелів робочого часу голови обласної ради Палиці І. П. фактичним обставинам.

Строк виконання до 18 січня 2018 року.

3. Голові комісії за результатами службового розслідування забезпечити приведення до вимог законодавства обліку робочого часу голови обласної ради Палиці І. П. та надати пропозиції щодо притягнення до відповідальності осіб, відповідальних за допущене порушення.

1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови ради О. В. Пирожик
Дата оприлюднення:
17.01.2018