Про проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці працівників виконавчого апарату Волинської обласної ради

Волинська обласна рада
Розпорядження
від 02.01.2020 3
м. Луцьк
Про проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці працівників виконавчого апарату Волинської обласної ради

Згідно зі статтею 18 Закону України «Про охорону праці», відповідно до наказу Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 26 січня 2005 року № 15 «Про затвердження Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці та Переліку робіт з підвищеною небезпекою» та розпорядження обласної ради від 02 січня 2020 року № 1 «Про Положення про порядок проведення інструктажів та навчання з питань охорони праці у виконавчому апараті Волинської обласної ради»:

 

1. Затвердити склад комісії з перевірки знань з охорони праці працівників виконавчого апарату Волинської обласної ради, що додається.

2. Затвердити план-графік проведення навчання і перевірки знань працівників виконавчого апарату Волинської обласної ради з питань охорони праці, що додається.

3. Відповідальному за організацію охорони праці створити належні умови для проведення занять та перевірки знань працівників виконавчого апарату Волинської обласної ради.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова ради І. ВАХОВИЧ
Дата оприлюднення:
09.01.2020