Про проведення конкурсу на зайняття посади директора Державного виробничо-торгового підприємства «Волиньфармпостач»

Волинська обласна рада
Розпорядження
від 21.01.2020 16
м. Луцьк
Про проведення конкурсу на зайняття посади директора Державного виробничо-торгового підприємства «Волиньфармпостач»

Відповідно до пункту 18 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», рішення обласної ради від 11 червня 2004 року       № 11/20 «Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», зі змінами, Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 13 травня 2011 року № 4/46, Порядку проведення конкурсу на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 31 травня 2018 року № 20/32, зі змінами від 24 жовтня 2019 року № 25/14 та враховуючи протокол № 3 засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора Державного виробничо-торгового підприємства «Волиньфармпостач» від 10 грудня 2019 року:

1. Провести повторний конкурс на зайняття посади директора Державного виробничо-торгового підприємства «Волиньфармпостач».

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної ради від 12 листопада 2019 року № 383 «Про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора Державного виробничо-торгового підприємства «Волиньфармпостач»».

3. Відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради здійснити організаційну роботу з метою формування складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора Державного виробничо-торгового підприємства «Волиньфармпостач».

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на відділ з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

Голова ради Ірина ВАХОВИЧ
Дата оприлюднення:
22.01.2020