Медична комісія має рекомендації до кадрових рішень

11 грудня постійна комісія з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства провела своє чергове засідання, на якому розглянула проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до Положення про звання «Почесний громадянин Волині», затвердженого рішенням обласної ради від 18.08.2000 № 13/23».
Депутати обговорили повідомлення про рішення конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального підприємства «Волинська обласна клінічна лікарня» Волинської обласної ради.
https://youtu.be/T-CBzge75y0

Постійна комісія з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства провела своє чергове засідання, на якому рекомендувала до розгляду проєкт рішення про призначення Ірини Горавської генеральним директором комунального підприємства «Волинський обласний перинатальний центр» Волинської обласної ради.
https://youtu.be/BMgDANagZGI

Пропонується перейменувати КП «Волинський обласний перинатальний центр» Волинської обласної ради в комунальне підприємство «Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства» Волинської обласної ради.
https://youtu.be/_EDVJFWM5QU

Дата виходу: 
11.12.2019