Засідання ПК облради з питань бюджету

Про розгляд депутатського звернення Грицюка А.П. (про виділення коштів з обласного бюджету на видавництво додаткового тиражу книги «Нариси визвольної боротьби. Волинь» Вавренчука М.М.)
https://youtu.be/LpHqhQb01_8

Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2019 рік (щодо передачі цільових субвенцій з місцевих бюджетів на утримання доріг, будівництво футбольних полів та співфінансування проекту з ДФРР).
https://youtu.be/9zmVyCQGFyc

Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2019 рік (щодо передачі цільових субвенцій з місцевих бюджетів на співфінансування проектів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я та хворим з хворобами системи кровообігу).
https://youtu.be/RtD3dlTdVHY

Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2019 рік (щодо передачі цільових субвенцій з інших місцевих бюджетів на лікування хворих у обласній психіатричній лікарні № 2 смт Олика та капітальний ремонт приміщень обласної інфекційної лікарні).
https://youtu.be/8yWGdE14Zqk

Про проект рішення обласної ради «Про затвердження звіту з виконання Програми розвитку місцевого самоврядування у Волинській області на 2016-2018 роки».
https://youtu.be/Sk_6L6lOpPs

У питанні «Різне» розглянуто:
1. Про звернення ЛПЗ «Волинський обласний онкологічний диспансер» (щодо виділення з обласного бюджету коштів на співфінансування проекту, який буде реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку)
2. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2019 рік ((щодо передачі цільових субвенцій з місцевих бюджетів на співфінансування проектів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, та об’єктів, які реалізуються за рахунок коштів державного бюджету)
3. Про розподіл субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки, на 2019 рік ( щодо розподілу субвенції між місцевими бюджетами відповідно до запланованих обсягів співфінансування у місцевих бюджетах на оздоровлення дітей)
https://youtu.be/JGB1RwcAA-Q

Дата виходу: 
21.03.2019