Засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та цінової політики.

https://youtu.be/QdBvI5Ipztc

1. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2018 рік (про перерозподіл видатків, затверджених головним розпорядникам коштів обласного бюджету).
2. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2018 рік ( про передачу цільових трансфертів з районних бюджетів на забезпечення співфінансування субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» та забезпечення будівництва, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, перерозподіл видатків, затверджених головним розпорядникам коштів обласного бюджету).
3. Про перерозподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на 2018 рік ( про коригування відповідних показників по управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації).
4. Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на 2018 рік.
5. Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на 2018 рік ( додаткові вибори).

Дата виходу: 
06.11.2018