19 сесія

На початку пленарного засідання сесії обласної ради голова Ігор Палиця вручив Почесні грамоти та цінні подарунки обласної ради паралімпійській чемпіонці Юлії Батенковій-Бауман та учасниці Паралімпійських Ігор Богдані Конашук.
https://youtu.be/zwshYFh3MWE

Звіт голови обласної ради Палиці І. П.
https://youtu.be/Qy2fLF_1sfE

Звернення щодо протиправного використання лісових ресурсів в окремих районах Волинської області.
https://youtu.be/KDBAR0PekaQ

Депутати розглянули проект Василя Столяра Про звернення депутатів Волинської обласної ради до Прем’єр-міністра України, Генерального прокурора України, Голови Служби безпеки України, директора Національного антикорупційного бюро України щодо перевищення службових повноважень працівниками Маневицької місцевої прокуратури.
https://youtu.be/Qu3vFRA8o2g

На початку сесії слово взяв голова ОДА Олександр Савченко. Він заявив, що безпартійний: "Моя партія - це народ".Голова ОДА почав з того, що політики не впливатиме на його рішення.
https://youtu.be/Si-BA4du_zA

Депутати розглянули питання Про інформацію про результати діяльності органів прокуратури Волинської області за 2017 рік.
https://youtu.be/J9xmgULZl_k

Заслуховування інформації про результати діяльності Головного управління ДФС у Волинській області.
https://youtu.be/0dHqar68DZg

Про зміни до обласної Програми протидії тероризму. На 19 сесії 4 квітня під час слухання питання Про зміни до обласної Програми протидії тероризму на 2017 — 2018 роки голова облради Ігор Палиця повідомив, що у приміщенні облради під дахом будівлі виявили невідому апаратуру.
https://youtu.be/DSRkq7JKB9o

Дата виходу: 
05.04.2018