Засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією

Депутати розглянули та підтримали проект рішення, внесений головою бюджетної комісії Іриною Вахович Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування у Волинській області на 2016-2018 роки.
https://youtu.be/aE7W0rHyr6k

Внесення змін до складу постійної комісії з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій.
https://youtu.be/zqvAqVgxbBo

Депутати рекомендували сесії підтримати проект рішення, внесений Юрієм Ройком Про звернення депутатів Волинської обласної ради до Прем’єр-міністра України, Міністра екології та природних ресурсів України щодо протиправного використання лісових ресурсів в окремих районах Волинської області.
https://youtu.be/sQn-EWXF9RQ

Колективне звернення ініціативної групи Березовичівської сільської ради Володимир-Волинського району щодо об’єднання у Війницьку ОТГ.
https://youtu.be/B-KWq80LKmY

Звернення Головного управління Національної поліції у Волинській області щодо побудови центральної системи відеоспостереження у Волинській області в рамках Програми профілактики правопорушень у Волинській області на 2016-2020 роки.
https://youtu.be/wUfsC2U8IlQ

Дата виходу: 
03.04.2018