Позачергова 18 сесія обласної ради

Депутати підтримали звернення щодо перерахунку та виплати пенсій військовим пенсіонерам та пенсіонерам силових відомств.
https://youtu.be/wtxfo3W-ygs

Обласна рада розглянула проект рішення Про інформацію начальника головного управління Національної поліції у Волинській області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на відповідній території.
Перед депутатами виступив начальник ГУ Нацполіції Петро Шпига. Потому він відповів на питання обранців громади.
https://youtu.be/gWNSiApPrO8

Про заслуховування інформації про результати діяльності Головного управління ДФС у Волинській області
Інформує: Чуй Віталій Володимирович – перший заступник начальника Головного управління ДФС у Волинській області.
https://youtu.be/OixSRXNGpaU

Депутати заслухали інформацію тимчасової контрольної комісії з питань, що виникають у сфері лісових відносин, яку озвучив голова тимчасової комісії Анатолій Грицюк.
https://youtu.be/emfimU6DVVg

Депутати розглянули питання Про обласний бюджет на 2018 рік.
Голова бюджетної комісії Ірина Вахович запропонувала депутатам проголосували за проект рішення у редакції бюджетної комісії.
https://youtu.be/TzCqhh6d0xI

Депутати підтримали проект Івана Киричика Про створення комісії обласної ради зі змінами. Від УРОП в комісії працюватиме Іван Киричик, від "Солідарності" - Віктор Козак, від "Батьківщини" - Ігор Лех, від "Свободи" - Юрій Цейко, від фракції Радикальної партії - Юрій Ройко, від "Самопомочі" - Олексій Панасюк , від фракції "Наш край" - Михайло Скопюк, а також позафракційний депутат Михайло Імберовський.
https://youtu.be/Hg1b7RLaaFk

Дата виходу: 
08.02.2018