Засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією.

Про інформацію про діяльність органів прокуратури Волинської області у 2017 році.
https://youtu.be/i5zrP6-gw4A

Про інформацію начальника головного управління Національної поліції у Волинській області «Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на відповідній території.
https://youtu.be/zVHligimQYg

Про виділення коштів в рамках Програми матеріально-технічного забезпечення військових частин (установ), підрозділів правоохоронних органів, проведення заходів територіальної оборони та комплектування військових частин, мобілізаційної підготовки та мобілізації в області на 2016-2020 роки.
Про внесення змін до Програми матеріально-технічного забезпечення військових частин (установ), підрозділів правоохоронних органів, проведення заходів територіальної оборони та комплектування військових частин, мобілізаційної підготовки та мобілізації в області на 2016-2020 роки.
Про лист Волинського обласного військового комісаріату.
https://youtu.be/JHpY5_KEuHU

Про внесення змін до додатку 2 Комплексної регіональної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Волинській області на 2016-2020 роки.
https://youtu.be/tCxi0_-MmcI

Дата виходу: 
05.02.2018