Про затвердження Порядку встановлення лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення Волинської області і Порядку видачі дозволів на спеціальне використання природних ресурсів у межа

 Про затвердження Порядку встановлення

лімітів на використання природних ресурсів

у межах територій та об’єктів

природно-заповідного фонду місцевого

значення Волинської області і Порядку видачі

дозволів на спеціальне використання природних

ресурсів у межах територій та об’єктів

природно-заповідного фонду місцевого

значення Волинської області»

 

проект рішення

Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 43 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», з метою раціонального та невиснажливого використання природних ресурсів в межах територій та об’єктів природно-заповідного місцевого значення Волинської області, на підставі ст. 9-1 Закону України «Про природно-заповідний фонд України», ст. 4-1 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», Правил поліпшення якісного складу лісів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 травня 2007 року № 724, Санітарних правил в лісах України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27 липня 1995 року № 555 (зі змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2016 року № 756), враховуючи рішення постійних комісій обласної ради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів від              та з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області від             , обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити порядок встановлення лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення Волинської області (додаток 1).

2. Затвердити порядок видачі дозволів на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення Волинської області (додаток 2).

3. Визнати таким, що втратило чинність рішення обласної ради від 10.04.2013 № 18/40 «Про затвердження Порядку встановлення лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значення Волинської області».

4. Організацію виконання цього рішення покласти на управління екології та природних ресурсів Волинської обласної державної адміністрації, контроль за виконанням – на постійну комісію обласної ради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів.

Додаток 1

Додаток 2

Аналіз регуляторного впливу

 

 

Голова ради                                                                                          І. Палиця

 

 

Новохатський 778 181