Звітує Людмила Тимощук
ЗВІТ

ДЕПУТАТА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

ТИМОЩУК ЛЮДМИЛИ АНАТОЛІЇВНИ

 


ЗА 2018 РІК


 

Обрана депутатом Волинської обласної ради по багатомандатному виборчому округу від Волинської обласної регіональної політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП». Член фракції УКРОП в обласній раді. З другого півріччям 2018 року - голова постійної комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства.

У 2018 році проведено 14 засідань постійної комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства, з них відсутня була на 1-му (у зв’язку з поважними причинами, пов’язаними з основною професійною діяльністю). На засіданнях було розглянуто 84 питання, з них 28 винесено на розгляд сесії.

Брала активну участь у роботі конкурсної комісії обласної ради для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників підприємств, установ, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області. У звітному періоді проведено 7 засідань цього дорадчого органу, на яких розглянуто 46 питань.

Протягом 2018 року брала участь у 2-ох виїзних робочих нарадах представників профільних комісій обласної ради, в рамках яких ознайомилася з роботою комунальних закладів охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області. Брала активну участь у бюджетних слуханнях за участю керівників обласних медичних закладів. За результатами зазначеної вище діяльності, надавала конструктивні пропозиції щодо подальшої діяльності закладів такого типу, призначення їх керівників.

Також мною було подано на розгляд ради проект рішення про матеріальну допомогу з депутатського фонду "Про Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, за зверненнями до депутатів обласної ради та заходів, передбачених Регіональною цільовою програмою соціального захисту населення", який підтриманий депутатами обласної ради 08.02.2018 № 18/14.

Активно працюю в складі депутатських груп. Постійно проводжу зустрічі з виборцями.

Приймаю участь у громадських заходах та активно співпрацюю із виборцями незалежно від годин та дат прийому.

З народним депутатом України Констанкевич І. М. приймаю активну участь у виїзних засіданнях по сільських та селищних радах, а також прийомах громадян району.

До мене, як до депутата Волинської обласної ради, звертається багато громадян: письмово і усно, по телефону та у соціальних мережах. Крім того, як депутат, проводжу прийом громадян за адресами: м. Луцьк, Київський майдан, 9 та м. Ківерці, вул. Грушевського, 9 (офіс Політичної партії "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"), а також проводжу зустрічі з виборцями на території Ківерцівського району.

Впродовж звітного періоду подала 7 депутатських запитів, серед яких:

- запит щодо капітального ремонту даху та системи теплопостачання ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 м. Ківерці;

- запит щодо проведення капітального будівництва доріг на території Жидичинської ОТГ на умовах співфінансування;

- запит щодо виділення коштів на будівництво дороги Домашів-Яромель на умовах співфінансування;

- запит щодо створення у м. Ковелі історично-архітектурного комплексу;

- запит щодо порушення будівельних норм під час проведення ремонту дорожнього покриття;

- запит щодо відновлення вуличного освітлення в селах Озеро та Гайове Ківерцівського району;

- запит щодо виділення коштів з обласного бюджету для проведення вуличного освітлення в селах Журавичівської сільської ради Ківерцівського району Волинської області.

Моя депутатська діяльність була спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень у межах депутатських повноважень, наданих Законом України «Про статус депутатів місцевих рад».

У своїй діяльності керуюся Конституцією України, законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», Регламентом роботи обласної ради та іншими нормативно-правовими документами.

Докладаю максимум зусиль для позитивного вирішення запитів та звернень.

До мене, як до депутата Волинської обласної ради, надійшло 47 заяв від громадян про надання матеріальної допомоги на лікування, та у повній мірі було використано кошти з депутатського фонду.

Завжди стараюсь виправдати Вашу довіру та підтримку, дорогі Волиняни. Тільки разом побудуємо процвітаючу Волинь!