Звітує Костянтин Зінкевич 

Звіт депутата Волинської обласної ради

Зінкевича Костянтина Миколайовича за 2017-2018 р.р.

 

    Обраний депутатом Волинської обласної ради на виборчому окрузі №43 у м. Володимирі-Волинському від політичної партії «Об’єднання «Самопоміч».

 

    У Волинській обласній раді працюю у Постійній комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією, є заступником голови комісії.

    А також працюю у Тимчасовій контрольній комісії обласної ради з питань проведення перевірки діяльності підприємств, установ та організацій, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Волинської області.

    Є членом Конкурсної ради з проведення Обласного конкурсу проектів місцевих ініціатив.

    Являюсь головою фракції «Самопоміч» у Волинській обласній раді.

 

Рішення Волиньради, підтримані депутатами, які були мною зінційовані:

   

    - Про Звернення до Президента України, Верховної Ради України щодо створення Антикорупційного суду, встановлення пропорційної виборчої системи за відкритими списками та скасування депутатської недоторканості, яке також супроводжувалося моєю з побратимами участю у протестних акціях біля Верховної Ради;

    - Про Звернення щодо державного контролю (задля запобігання встановлення абсолютної влади на місцях головами районних та обласних адміністрацій);

    - Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області;

    - Про Звернення Волинської обласної ради до Міністерства оборони України щодо отримання членами сім’ї Яворського М. В. статусу членів сім’ї загиблого та одноразової грошової допомоги.

 

    Депутатські запити, подані мною і підтримані депутатами Волиньради:

 

-          Запит до прокурора області та начальника поліції Волині щодо здійснення об’єктивного досудового розслідування кримінального провадженя щодо підробки документів посадовими особами Володимир-Волинської міської ради;

-          Запит щодо організації маршрутних перевезень в Оваднівській ОТГ між селами Руда, Замости, Гайки, Ягідне, Овадне і м. Володимир-Волинський, а також організації ремонту доріг за вказаним маршрутом;

-          Запит щодо виділення коштів на придбання комплексу для імуноферментного аналізу для Володимир-Волинської станції переливання крові;

-          Запит щодо збільшення особового складу Шацького відділення поліції та забезпечення його матеріально-технічними засобами;

-          Запит щодо виділення коштів Павлівській ОТГ для ремонту пожежного автомобіля;

-          Запит щодо розроблення «Програми доступного простору Волині для маломобільних груп населення»;

 

    На виконання попередніх моїх запитів, підтриманих депутатами Волинської обласної ради, Володимир-Волинському історичному музею ім. О. Дверницького виділено на реставрацію 400 тис. грн., запрацювали на дорогах Волині габаритно-вагові комплекси і за 2017-2018 р.р. за результатами контролю нараховано плати у сумі 185,5 тис. Євро за проїзд автомобільними дорогами.

    Впродовж півтора року направлялись зусилля задля збереження фінансування з обласного бюджету Володимир-Волинської школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки». Відгукуючись на звернення директора школи-інтернату, батьків дітей, котрі у ній навчаються, провів низку зустрічей, направив відповідні звернення, виступав на сесіях облради та у постійних комісіях ради, відстоюючи це питання. Результатом зусиль колективу школи і депутатів Волиньради є створення Володимир-Волинського ліцею «Центр освіти» з приєднанням до нього Сенкевичівської школи-інтернату, які фінансуються із обласного бюджету та нормально розвиваються.

    Проблему скорочення 60% працівників у Володимир-Волинській станції переливання крові вдалося зупинити, завдяки активній позиції колективу станції, втручанню депутатів обласної ради, залученню до вирішення питань депутатів Верховної Ради від «Самопомочі». Для того, щоб відновити виробництво препаратів крові, уникнути поглинання станції монополістом, підвищити технічне оснащення, я написав більше десятка депутатських звернень, кілька депутатських запитів, провів низку робочих зустрічей. Ситуацію тримаю на контролі.

  

    У Постійній комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією розглянуто багато питань, які стосуються діяльності правоохоронних органів, матеріально-технічного забезпечення військових частин, які дислокуються на території Волинської області, підрозділів МВС, СБУ та МНС.

    Розглянуті такі важливі питання, як визначення статусу ветеранів ОУН-УПА, підтримки учасників АТО та членів їх сімей, визнання статусу бійців-добровольців, які брали участь у російсько-українській війні.

    Окремий великий пласт питань розглянуто і прийняті відповідні рішення по створенню ОТГ на Волині згідно Перспективного плану формування громад Волинської області.

Відгукуючись на звернення громади с. Березовичі Володимир-Волинського району, були надані вичерпні консультації і проведена відповідна робота, внаслідок якої, згідно волі селян, Березовичівська сільська рада об’єдналась із Війницькою ОТГ Локачинського району.

    Довготривала депутатська робота у комісії і у співпраці з відповідним комітетом Верховної Ради України та громадою села Сільце Цегівської сільської ради дала можливість прийняти рішення Волинській обласній раді про підпорядкування села Сільце Журавниківській сільській раді Горохівського району, як того бажала громада села.

 

   Разом із депутатами фракції «Самопоміч» у Волинській обласній раді підтримав та доповнив низку питань щодо фінансування та розвитку закладів медицини, освіти, культури, спорту Волині, а також соціальної сфери та інфраструктури області. Десятки людей, важко хворих і тих, що постраждали від пожежі, отримали допомогу із депутатського фонду.

 

    Усі вулиці м. Володимира-Волинського та місцеві дороги Володимир-Волинського району, які були заасфальтовані, відремонтовані за співфінансування з обласного бюджету, бути зроблені за активного ініціювання та лобіювання депутатами нашої фракції.

 

    Було проведено більше сотні зустрічей із виборцями та направлено десятки звернень у відповідні структури, які стосувались ремонту дороги Ковель-Жовква, будівництва велодоріжки Володимир-Волинський-Верба, об’їздної дороги у м. Володимирі-Волинському, пам’ятки культурної спадщини «Городище «Вали» ІХ-ХІІІ ст.», роботи керівників деяких комунальних установ, асфальтування вулиць Володимира-Волинського, проблем УТМР, очищення русла р. Луга, встановлення і контролю безпечності спортивних та ігрових майданчиків, автономного опалення в багатоквартирних будинках, організації дорожнього руху у м. Володимирі-Волинському, грейдерування у місті вулиць, облаштування прибудинкових територій пандусами та внесення конструктивних змін в інфраструктуру для зручності неповносправних громадян.

 

Всі звіти депутатів