Звітує Ігор Лех



ЗВІТ ПРО РОБОТУ

ДЕПУТАТА ОБЛАСНОЇ РАДИ

ЛЕХА ІГОРЯ БОГДАНОВИЧА

ЗА 2018 РІК

 

У відповідності до ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» інформую про свою депутатську діяльність за звітний період.

 

Обраний депутатом Волинської обласної ради по виборчому округу №13. Ківерцівський район. Заступник голови екологічної комісії; заступник голови тимчасової спеціальної комісії з дорожніх питань; заступник голови тимчасової комісії з питань перевірки комунальних підприємств та установ; заступник голови конкурсної кадрової комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників підприємств, установ, організацій, об’єктів спільної власності територіальних громад, сіл, міст області; член тимчасової комісії з питань земельних відносин.

Моя діяльність як депутата обласної ради спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців у межах депутатських повноважень, наданих Конституцією України, Законами України «Про статус депутатів місцевих рад», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», Регламентом роботи обласної ради та іншими нормативно-правовими документами.

Протягом виконання депутатських повноважень намагаюсь активно сприяти вирішенню соціальних та матеріальних проблем жителів округу, від якого балотувався до обласної ради, та волинян загалом.

Одним із основних обов’язків своєї діяльності, як депутата обласної ради, вважаю участь у пленарних засіданнях ради та роботу в комісіях, тому на особистому контролі тримаю рішення обласної ради з питань, що належать до повноважень комісій, членом яких я є.

Протягом звітного періоду відвідував усі засідання комісій та усі пленарні засідання сесій Волинської обласної ради. Мною підготовлено та направлено на розгляд обласної ради ряд депутатських запитів, які стосувалися соціально важливих проблем округу.

За звітний період проведено кілька десятків зустрічей з виборцями. Під час особистих прийомів реагую на звернення громадян, намагаюсь допомогти у вирішенні їхніх проблем.

Підтримую налагоджений тісний зв’язок з головами сільських рад, розташованих на території округу. Відкритий для спілкування із засобами масової інформації.

За мого сприяння було вирішено ряд важливих питань, зокрема щодо освітлення вулиць, придбання оргтехніки для навчальних закладів, встановлення відкритих спортивних майданчиків, та ряд інших питань що найбільше турбують мешканців округу.

Мною у повній мірі було використано депутатський фонд, кошти з якого були надані тим волинянам, які до мене зверталися по допомогу. Крім того, розуміючи обмеженість депутатського фонду, я продовжую допомагати і власними коштами.

У 2019 році планую акцентувати увагу на фінансуванні медичних та освітніх закладів округу, району та області.

 

 

З повагою,

депутат Волинської обласної ради                                                 Ігор Лех

 

Всі звіти депутатів