Звітує депутат Володимир Дибель 

Депутатська діяльність  за даний період проводилась за  багатьма напрямами.

Робота в постійних комісіях та участь в пленарних засіданнях 

Брав активну участь в роботі постійної комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства. У 2019 році проведено 7 засідань профільної комісії з них відсутній був на одному засіданні (у зв’язку з поважними причинами, пов’язаними з основною професійною діяльністю). На засіданнях було  розглянуто 56 питань, з них 24 винесене на розгляд сесії.

Був присутній на всіх пленарних засіданнях обласної ради, брав участь в обговорені питань порядку денного, внесено 2 депутатських запити. Найбільше звертались громадяни, які опинились в складних життєвих обставинах, з проханням про надання одноразової грошової допомоги. Відповідно до рішення обласної ради від 08.02.2018 року № 18/4 «Про порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, за зверненнями до депутатів обласної ради та заходів, передбачених Регіональною цільовою програмою соціального захисту населення для підтримки соціально-незахищених верств населення, які проживають на території Волинської області» мною з депутатського фонду виділено 100 000 грн., з яких матеріальну допомогу на лікування надано ЗО особам. Крім того, в окремих випадках, у міру своїх можливостей, надавав допомогу громадянам за рахунок власних коштів та коштів меценатів.

 За моєю ініціативою з обласного бюджету було виділено 500 000грн. на перекриття даху терапевтичного корпусу Любомльське ТМО Любомльської районної ради та 600 000 грн. на перекриття даху Любомльського ліцею.

 

 

Всі звіти депутатів