Звітує депутат обласної ради Олег КухШановні виборці!

Як депутат Волинської обласної ради по виборчому округу №25 звітую перед вами про виконання своїх депутатських повноважень за період нинішньої  депутатської каденції.

Після обрання депутатом Волинської обласної ради увійшов до складу фракції БПП «Солідарність».

З часу набуття повноважень депутата не пропустив жодного засідання найвищого представницького органу Волині. 

 

Напрямки депутатської діяльності.

 

- Прийом громадян;

- Робота в депутатській постійній комісії з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області;

 - Робота в тимчасовій контрольній комісії обласної ради з питань захисту інтересів територіальних громад Волинської області при проведенні демаркаційних робіт державного кордону між Україною та Республікою Білорусь у межах Волинської області,

- участь у сесійних засіданнях.

В міру специфіки своєї діяльності, а саме – поєднання депутатської роботи із виконанням посадових обов’язків голови РДА, доводиться вирішувати різного роду питання від соціально-побутових до стратегічних. Робота в постійній депутатській комісії, переконаний, є не менш важливою, ніж участь в роботі сесії обласної ради. Саме в комісіях попередньо розглядаються проекти програм соціально-економічного і культурного розвитку області, бюджету, звіти про виконання програм і бюджету, вивчаються і готуються питання про стан та розвиток відповідних галузей, розробляються проекти рішень ради та готуються висновки з цих питань. Тому в складі комісії намагаюся правильно та зважено вирішувати кожне питання. А на засіданнях сесії обласної ради беру участь в обговоренні майже всіх основних питань.

 

Аналіз  звернень громадян

 

За звітний період ініціював колективні звернення щодо виділення матеріальної допомоги жителям району, які опинились в скрутних життєвих обставинах; провів 4 прямі телефонні лінії (зареєстровано 8 звернень, порушено 10 питань, на які дано роз’яснення); 10 виїзних прийомів громадян охоплено 10 населених пунктів Любешівського району, зареєстровано 23 звернення від 23 громадян, якими було порушено 36 питань, на які були дані роз’яснення згідно чинного законодавства; 19 особистих прийомів, прийнято 30 громадян, зареєстровано 20 звернень, в яких було порушено 20 питань, з них:12 питань вирішено позитивно, а на інші питання дано роз’яснення згідно чинного законодавства.

Як правило, люди звертаються насамперед із проханням допомогти у вирішенні проблем із транспортним сполученням між селами та районним центром, щодо виділення матеріальної допомоги на лікування, ремонту доріг, пільгового проїзду та оздоровлення дітей з багатодітних сімей, забезпечення дровами учасників АТО, сприяння у працевлаштуванні, електрифікації житлових будинків, земельних питань та інше.

 

Позитивні напрацювання

 

Підготував та вніс на розгляд профільної комісії та сесії обласної ради рішення «Про внесення змін до рішення обласної ради від 14.03.2008р. №18/27 «Про правила користування маломірними (малими) суднами на водних об’єктах області». На жаль, він не був підтриманий. Але нещодавно мав розмову зі своїми колегами, тож налаштований повторно винести це питання на розгляд депутатів. Також за моїми зверненнями було надано матеріальну допомогу п’ятьом жителям Любешівського району.

Завдяки підтримці обласної державної адміністрації вдалося залучити в наш район інвестиції. Зокрема, протягом 2016 року з обласного бюджету було виділено:

-         1 150 000 грн.  на придбання рентгендіагностачного обладнання цифрового формату;

-          500 000 грн. на капітальний ремонт приміщення Будинку культури с.Цир;

-         200 000 грн. на капітальний ремонт приміщення  Любешівської дитячої музичної школи  та Любешівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості.

-         Впровадження енергозбережувальних заходів у дитячому садку (дошкільному підрозділі Залізницького НВК) із гарячого водопостачання на основі відновлювальних джерел енергії"- 98,755 тис. грн.;

-         Капітальний ремонт покрівлі та заміна віконних і дверних прорізів на енергозберігаючі спортивного залу ЗОШ І-ІІІ с.Деревок – 87 тис. грн.;

Окрім цього за період 2015-16 рр у Любешівському районі на реалізацію проектів соціально - економічного розвитку були залучені кошти:

-         Державний фонд регіонального розвитку (ДФРР):

-         Реконструкція блоку молодших класів Любешівського навчально-виховного комплексу з добудовою санітарних кімнат в смт. Любешів - 1201,277 тис. грн.

    -     Кошти Проекту ПРООН та ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ».

-   Мікропроект «Енергозберігаючі заходи в школі с. Залізниця. Капітальний ремонт будівлі (заміна вікон)» - 211,750 тис.грн;

-   Мікропроект «Енергозберігаючі заходи в школі с. Дольськ. Капітальний ремонт будівлі (утеплення фасадів) - 211,750 тис.грн;

  - Мікропроект «Енергозберігаючі заходи в школі с. Деревок. Капітальний ремонт будівлі (заміна даху) - 211,750 тис.грн;

  - Мікропроект «Реконструкція вуличного освітлення в с. Гірки» - 190,035 тис.грн.

  Цього року, переконаний, добре спрацювала Служба автомобільних доріг: майже скрізь проведено ямковий ремонт. Не забігатиму наперед, але у 2017 році всі зусилля спрямовуватиму на те, аби все-таки зробити капітальний ремонт доріг до с.Судче і с. Деревок.

 

У планах на перспективу

 

На жаль, немає у нас поки що результатів щодо об’єднання територіальних громад. У цьому ми програємо деяким нашим сусідам, де вже призначені вибори. В цьому вбачаю і своє недопрацювання. Але водночас радує, що є зрушення в цьому питанні. На мою думку, об’єднання громад повинно бути добровільним, на першому місці - бажання громад, економічна складова, а на кінцевому етапі - все повинно бути відображено на покращенні рівня життя жителів району. Я провів не одну зустріч робочої групи, де обговорювались різні моделі, проводились і виїзди на території району, і спілкування з жителями. Було багато різних думок щодо громад. Імовірно, що буде все-таки утворено 1 територіальну громаду – Любешівську, однак згідно Перспективного плану формування територій громад існує можливість щодо створення на території району 2-ох грмад. Все залежить від бажання жителів Любешівщини та можливості територій.

Зробити хочеться багато. А що вдасться, покаже час. У першу чергу свою діяльність спрямовуватиму на соціальний захист, розвиток району, залучення інвестицій, продовження будівництва та ремонт соціально значимих об'єктів. Працюватиму над вирішенням проблемних питань громади. Адже саме для цього й був обраний депутатом.

 

 

 

Всі звіти депутатів