Звіт Віктора РадчукаЗвіт депутата Волинської обласної ради

Радчука Віктора Миколайовича

Обраний депутатом Волинської обласної ради на виборчому окрузі № 52 від Волинської обласної регіональноїпарторганізації політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП». Член фракції «УКРОП» в обласній раді. Заступник голови постійної комісії з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл,  селищ, міст області.

Взяв участь у 8 пленарних засіданнях Волинської обласної ради.

Впродовж звітного періоду провів11 зустрічей з виборцями, в ході яких прийняв понад 165 виборців зі зверненнями.

Підготував 30 депутатських звернень та 12депутатських запитів, зокрема:

1.Запит щодо виділення коштів для завершення будівництва Шацької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

2.Запит щодо виділення коштів для придбання сміттєвоза для потреб Шацького колективного підприємства «Будинкоуправління»;

3. Запит щодо перешкоджання в постачанні електричної енергії до садиби Постернака М. Н.;

4. Запит щодо вирішення питання приватизації земельної ділянки для обслуговування житлового будинку в с. Світязь Шацького району;

5. Запит щодо збільшення медичної субвенції Шацькому та Любомльському районним бюджетам;

6. Запит щодо проведення перевірки обліку електроенергії.

Провів 8 зустрічей із виборцями, в ході яких вивчав проблеми будівництва школи в смт. Шацьк, проблеми комунального господарства в Шацькому районі, будівництво церкви в смт. Шацьк, виділення земельних ділянок мешканцям с. Світязь. Крім того, разом із виборцями обговорювали проблеми популяризації здорового способу життя та проблеми комунального характеру, як от ремонт прибудинкової території по вул. Миру 2, 4 та вул. Шевченка 88;проведення  ремонту сходів від ДЮСШ №2 до вул. Заповітної; ремонту прибудинкової території, по вул. Шевченка 37, 37А, та по вул. С. Бандери, 13.

В результаті депутатської роботи із депутатського фонду Волинської обласної ради було профінансовано наданняматеріальної допомоги 9 волинянам та виділено 5 000 тисяч гривень на будівництво церкви в смт. Шацьк. Завдяки активній депутатській  діяльності піднято питання щодо будівництва школи в смт. Шацьк та виділення земельних ділянок в с. Світязь. Крім того, зініціював обговорення проблем комунального господарства Шацького району.

Спільно з депутатом Луцької міської ради М. Рабаном булопідготовленета пізніше прийнятеміською радоюрішення щодо передачігуртожитку на пр. Соборності, 3 у Луцьку в комунальну власність. Це дозволило мешканцям приватизувати житло.

Ще один спільний із депутатом Луцької міськради М. Рабаном проект рішення стосувався створенняорганізації самоорганізації населення «Ковельська 2015».

Беру активну участь у заходах районного значення.

Постійно здійснюю прийом громадян у своєму окрузі незалежно від офіційних днів і годин прийомів.

 

 Всі звіти депутатів обласної ради