Звіт Валерія Курстака                        

 

     ЗВІТ

                                            ДЕПУТАТА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

                  ВАЛЕРІЯ КУРСТАКА

      (64-Й ВИБОРЧИЙ ОКРУГ, м. НОВОВОЛИНСЬК)

   Член фракції «Батьківщина» в обласній раді.

   Член постійної комісії з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій.

    Підприємець та волонтер.

 

     Як   представник   інтересів територіальної   громади,   виборців   свого   виборчого    округу    виражав    і    захищав   інтереси відповідної територіальної громади та  виборців  свого  багатомандатного виборчого округу. Брав активну участь в усіх пленарних засіданнях чергових та позачергових сесій обласної ради;  в роботі постійної комісії з питань міжнародної діяльності, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій.

   Моя діяльність як депутата обласної ради спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців, у межах депутатських повноважень, передбачених Законом України «Про статус депутатів місцевих рад».

   За звітний період підготував і направив до органів державної влади, органів місцевого самоврядування  депутатські запити, звернення, які стосуються болючих питань Нововолинська, селища Благодатного і його мешканців.

 

    Мною підготовлено та направлено на розгляд обласної ради запити та звернення, які стосувалися:

- збереження психоневрологічного відділення Нововолинської центральної міської лікарні, виділення коштів у сумі 550 тисяч гривень;

-  виділення коштів на відновлення аварійного житлового будинку на бульварі Шевченка, який зруйнувався внаслідок вибуху газу;

 

  При моєму сприянні, спільно з депутатом  Аллою Лісовою, вдалося вирішити ряд важливих питань:

-   домоглися внесення змін до регіональної екологічної програми «Екологія 2016 - 2020», що стосуються фінансування будівництва третьої черги полігону твердих побутових відходів, який знаходиться в селі Стара Лішня Іваничівського району;

-  виділення 900 тисяч гривень на капітальний ремонт фасаду ЗОШ №2, який знаходиться в аварійному стані;

-  виділення по 300 тисяч гривень на ремонт харчоблоків ЗОШ №2 та гімназії;

-  виділення 500 тисяч гривень на капітальний ремонт їдальні позашкільного табору відпочинку «Прикордонник».

 

    Що стосується роботи  в постійній комісії з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій, то:

-    взяв участь у зустрічі з послом Канади в Україні Романом Ващуком та працівниками посольства Угорщини в Україні;

 -   активно працював над питаннями, які стосувалися розмитнення «євро- блях»,  розбудови  міжнародних пунктів пропуску на кордоні з Польщею та Білоруссю, ритмічної роботи прикордонних та митних органів.

   Як волонтер у 2017 році здійснив чотири поїздки в зону АТО на Донбас, куди доставили все необхідне нашим воїнам. Трьом колишнім бійцям вдалося вирішити отримання статусу учасника бойових дій, що вони чекали три роки.

   Постійно зустрічаюся з виборцями. На прийомі за звітний, 2017 –й рік, побувало 45 виборців. Надав матеріальну допомогу з особистого депутатського фонду  мешканцям, які  потребували  складних операцій та лікування. Мною у повній мірі було використано виділені кошти.

 

   Як депутат   Волинської обласної ради  проводжу прийом виборців у вівторок з 10.00 до 12.00 у селищі Благодатне та з 13.00 до 15.00 в ЦТК «Шахтар».

  Звертатися можна щодня за телефоном: 067 44 66 344.