Звіт Сергія Леонтьєва про депутатську діяльністьЗвіт про роботудепутата Волинської обласної ради

Леонтьєва Сергія Павловича

Обраний депутатом Волинської обласної ради  на виборчому окрузі № 57  Волинської обласної регіональної парторганізації політичної партії «Українське Об’єднання Патріотів – УКРОП». Член фракції УКРОП в обласній раді.

Член постійної комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства.

Головні проблеми, які хочу вирішити своїй роботі, як представник інтересів громади, вважаю проблеми в сфері освіти та земельних відносин. Співпрацюю з виборцями та намагаюся за зверненнями громадян виділяти матеріальну допомогу із депутатського фонду. Долучаюся до звернень інших депутатів обласної ради щодо виділення допомоги виборцям із депутатських фондів.Активно відстоював на усіх рівнях питання ремонту і реконструкції доріг Волині за останній рік, особливо автошляхів на Львів, Ковель, Ягодин, Володимир-Волинський.Співпрацюю по облаштуванню ще одного автомобільного переходу на польсько-українському кордоні з метою розвантаження МПП «Ягодин».

Підготував і подав на розгляд органів влади та посадових осіб 2 депутатських запити. Зокрема, один із них стосувався виділення коштів з обласного бюджету на капітальний ремонт даху Запільської ЗОШ Любомльського району. Інший – оренди ставка в селі Городище-2 Луцького району.

Відвідую пленарні засідання Верховної Ради, де намагаюся переконати парламентарів у безперечній користі для країни у розширенніповноважень місцевих громад, ширшій децентралізації і відновленні вільних економічних зон. Співпрацюю з Генеральним консульством Республіки Польщі у Луцьку щодорозширення взаємовигідного соціально економічного співробітництва двох сусідніх країн.

Приймаю участь у громадських заходах та активно співпрацюю із виборцями незалежно від годин та дат прийому.

 

 Всі звіти депутатів обласної ради