Звіт про діяльність Григорія Павловича    Звіт про роботу депутата Волинської обласної ради

Григорія Григоровича Павловича

Обраний депутатом Волинської обласної ради  на виборчому окрузі № 55  від Волинської обласної регіональної парторганізації політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП». Член фракції «УКРОП» в обласній раді. Член постійної комісії з питань  депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією.

Протягом звітного періоду підготував та ске­рував на розгляд у відповідні інстанції 4 депутатські звернення, які стосувалися надання матеріальної допомоги волинянам, які опинилися у складних життєвих обставинах з обласного бюджету.

Регулярно проводжу роботу по організації волонтерських поїздок до зони  АТО, які доставляють продукти харчування, «буржуйки», ліки, військова форма бійцям на передову. Особисто брав участь у таких поїздках.

 Постійно надаю організаторську та  фінансову допомогу  у проведенні спортивних  змагань, присвячених увічненню пам’яті загиблих учасників бойових дій. До прикладу, брав активну участь у підготовці  святкування 28-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану та вшануванню учасників бойових дій на території інших держав  у Волинській області .

 Продовжую працювати над вирішенням питання щодо фінансування з державного бюджету перекриття даху школи села Лемешів Горохівського району. Крім того, працюю щодо виділення коштів   на будівництво реабілітаційного центру для учасників АТО. Відповідне звернення надійшло від головного лікаря Волинського госпіталю інвалідів.

Сприяю продовженню будівництва бази відпочинку на озері Світязь у Шацькому районі для учасників  бойових дій та сімей загиблих воїнів в Афганістані.

Продовжую працювати над вирішенням питання щодо безкоштовнії заміни кульшових суглобів чотирьом учасникам бойових дій.

Щомісячно проводжу прийоми громадян  у Горохові та Луцьку.

Беру активну участь у заходах районного значення.

 

 Всі звіти депутатів обласної ради