Звіт депутата Валерія КурстакаЗВІТ  ПРО РОБОТУ

 ДЕПУТАТА   ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ  РАДИ  ВАЛЕРІЯ КУРСТАКА

(64-й виборчий округ) за 2019-й рік

Підприємець і волонтер. Обраний від міста Нововолинська і селища Благодатне. Голова постійної комісії з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій.

Як   представник   інтересів територіальної   громади,   виборців   свого   виборчого    округу захищав  і захищаю  інтереси територіальної громади та  виборців  свого  багатомандатного виборчого округу. Брав активну участь в усіх пленарних засіданнях чергових сесій обласної ради;  в роботі постійної комісії з питань міжнародної діяльності, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій.

За звітний період підготував і направив до органів державної влади, органів місцевого самоврядування  депутатські запити, звернення, які стосуються актуальних питань Нововолинська, селища Благодатного і його мешканців.  Протягом виконання депутатських повноважень намагаюсь активно сприяти вирішенню соціальних та матеріальних проблем жителів свого округу та волинян загалом.

Одним із основних обов’язків  вважаю участь у пленарних засіданнях ради та роботу в комісіях. Протягом звітного періоду відвідував усі чергові сесії Волинської обласної ради та засідання комісії. При моєму сприянні вдалося вирішити чимало важливих для міста питань: виділення коштів на капітальний ремонт фасаду ЗОШ №2, ремонт харчоблоків гімназії та ЗОШ №6, ремонт дороги на кладовище у селищі Благодатне тощо.

   Очолюючи постійну комісіюз питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій, спільно з куратором обласної ради підготував і провів  сім засідань, у тому числі два виїзні, на яких розглянуто чотирнадцять питань. На них ґрунтовно розглянули - діяльність Волинської митниці, зокрема, розбудови інфраструктури на ділянках українсько-польського та українсько-білоруського кордону, перспективи відкриття нових пунктів пропуску, стан боротьби з корупцією та контрабандою, вирішення проблеми черг вантажного транспорту на міжнародному автомобільному пункту пропуску «Ягодин»;звернення мешканців прикордонної Рівненської ОТГ щодо врегулювання питання доступу власників паїв до своїх земельних ділянок; розвиток транскордонного співробітництва;вирішення проблемних питань на вугледобувних підприємствах області та шахті № 10 «Нововолинська». Піднімали кілька разів питання щодо необхідності негайного розроблення інвестиційного паспорта Волинської області.

Підготували звернення депутатів обласної ради до центральних органів державної влади України щодо необхідності внесення змін до законодавчих актів України, які регулюють оподаткування  транспортних засобів, ввезених на митну територію України; додаткової  видачі дозволів на міжнародні перевезення; сприяння у виділенні коштів для завершення будівництва шахти № 10 «Нововолинська»;  врегулювання проблемних ситуацій на вугледобувних підприємствах Волинської області.

Розглянуто шість проектів рішень обласної ради та рекомендовано для їх винесення на розгляд пленарних засідань.

Надав матеріальну допомогу на лікування 27 мешканцям Нововолинська та селища Благодатне.

Як депутат   Волинської обласної ради  проводжу прийом виборців:

щовівторка з 10.00 до 12.00 у селищі Благодатне та  з 13.00 до 15.00 в ЦТК «Шахтар».

  Звертатися можна щодня за телефоном: 067 44 66 344.

Всі звіти депутатів