Звіт депутата обласної ради Валерія Курстака                    ЗВІТ
                  ДЕПУТАТА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
                  ВАЛЕРІЯ КУРСТАКА  за 2018-й рік
                   (64-Й ВИБОРЧИЙ ОКРУГ, м. НОВОВОЛИНСЬК)

  

     Член фракції «Батьківщина» в обласній раді.
    Голова постійної комісії з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій. Підприємець та волонтер.

   Як   представник   інтересів територіальної   громади, виражав і захищав  інтереси виборців  свого  багатомандатного виборчого округу. Брав активну участь майже в усіх пленарних засіданнях сесій обласної ради;  в засіданнях постійної комісії з питань міжнародної діяльності, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій.
   Моя діяльність як депутата обласної ради спрямована на виконання доручень виборців, у межах депутатських повноважень, передбачених Законом України «Про статус депутатів місцевих рад».
   За звітний період підготував і направив до органів державної влади, органів місцевого самоврядування  депутатські запити, звернення, які стосуються болючих питань Нововолинська, селища Благодатного і його мешканців. Основні з них стосуються ситуації, яка склалася на вугільному підприємстві №9, шахті №10, яка будується, та викрадення залізничного полотна біля Нововолинського ЗЗБВ.
  При моєму сприянні, спільно з депутатом  Аллою Лісовою, вдалося вирішити ряд важливих питань:
-   виділення 450 тисяч гривень на капітальний ремонт фасаду ЗОШ №2 який знаходиться в аварійному стані;
-  виділення по 300 тисяч гривень на ремонт харчоблоків ЗОШ №2 та гімназії;
-  виділення 500 тисяч гривень на капітальний ремонт їдальні позашкільного табору відпочинку «Прикордонник».
   Комісія з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій, яку очолюю, за звітний період розглянула питання, які стосуються:
-  розбудови  міжнародних пунктів пропуску на кордоні з Польщею та Білоруссю, ритмічної роботи прикордонних та митних органів; 
 - позиції щодо резолюції круглого столу «Волинь-43» - складова антиукраїнської пропаганди Польщі»;
-      запобігання нелегальному ввезенню на митну територію України товарів, які переміщаються через пункти пропуску на польсько-українському кордоні та розташовані у зоні дії Волинської митниці ДФС;
- проекту реконструкції терміналів  поблизу міжнародного автомобільного пункту пропуску «Ягодин»;
 - упровадження в області проектів та програм міжнародної технічної допомоги в області;
- реагування на звернення мешканців прикордонних районів Волині щодо необхідності лібералізації режиму їх доступу до сільськогосподарських земель, пасовищ у смузі, яка знаходиться між державним кордоном і лінією прикордонних інженерних споруджень;
- ситуації з оформленням дозволів на здійснення міжнародних вантажних автомобільних перевезень;
- реагування центральних органів влади України щодо внесення змін до чинного законодавства, яке регулює перебування транспортних засобів з іноземною реєстрацією на території України;
  - розмитнення « євроблях»;
  - добудови шахти №10;
   Комісією розглянуто 9 проектів рішень обласної ради, які рекомендовано винести на розгляд сесійних засідань, 8 з яких були підтримані депутатським корпусом. Розглянуто та рекомендовано до прийняття Регіональну програму розвитку міжнародного і транскордонного співробітництва на 2018-2020 роки.
 Усього підготовлено 4 звернення до центральних органів державної влади України з найбільш актуальних питань соціально-економічного розвитку.
   Як волонтер, у 2018 році здійснив чотири поїздки в зону АТО на Донбас, куди доставили все необхідне нашим воїнам, в тому числі У Мар»їнку Донецької області - легковий автомобіль. Трьом колишнім бійцям вдалося вирішити питання отримання статусу учасника бойових дій, на що вони чекали три роки.
   Постійно зустрічаюся з виборцями. На прийомі за звітний, 2018 –й рік, побувало 50 виборців. Надав матеріальну допомогу з особистого депутатського фонду  мешканцям, які  потребували  складних операцій та лікування. Мною у повній мірі було використано виділені кошти.
   Як депутат   Волинської обласної ради  проводжу прийом виборців у вівторок з 10.00 до 12.00 у селищі Благодатне та з 13.00 до 15.00 в ЦТК «Шахтар».
  Звертатися можна щодня за телефоном: 067 44 66 344. 
 

Всі звіти депутатів