Звіт депутата обласної ради Олександра КурилюкаЗвіт про роботу депутата Волинської обласної ради

Курилюка Олександра Івановича

Обраний депутатом Волинської обласної ради на виборчому окрузі № 59 від Волинської обласної регіональної парторганізації політичної партії «Українське Об’єднання Патріотів – УКРОП». Член фракції "УКРОП" в обласній раді. Працював секретарем постійної комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією.

Як депутат розробив та подав від профільної комісії проект Регламенту Волинської обласної ради VII скликання, який був підтриманий депутатами обласної ради. Ми запропонували прості та зрозумілі правила роботи для депутатів, що додало ефективності  в роботі ради. За участі комісії вдалося вирішити питання з  виділення земельних ділянок для учасників АТО у Шацькому районі та ухвалити  ряд рішень щодо підтримки  місцевого самоврядування, зокрема обласною радою прийнято Програму розвитку місцевого самоврядування  у Волинській області на  2016-2018 роки.

Зараз працюю секретарем постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму. Ініціював та подав від фракції «УКРОП» проект рішення «Про Заходи щодо забезпечення належного функціонування та розвитку мережі загальноосвітніх закладів у Волинській області». Обласна рада ухвалила рішення і затвердила першочергові заходи щодо підтримки освіти. Саме тема освіти, підтримка дітей та педагогів є у головних пріоритетах для роботи фракції.

На виконання цих Заходів з ініціативи фракції «УКРОП» був проведений Форум працівників освіти Волині, на якому з ініціативи обласної ради обговорено стан освітньої галузі та ухвалене звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо належного фінансування освіти в частині виділення області освітньої субвенції з державного бюджету. Також внесено ряд пропозицій що змін в організації навчального процесу в сільських школах.

Як депутат обласної ради пропоную затвердити  Програму розвитку спортивної інфраструктури у Волинській області на 2017-2018 роки, проект рішення поданий в обласну раду.    

За рішенням обласної ради як представник фракції «УКРОП» очолюю Тимчасову контрольну комісію обласної ради з питань захисту інтересів територіальних громад Волинської області при проведенні демаркаційних робіт державного кордону між Україною та Республікою Білорусь в межах Волинської області. Відбулося три засідання комісії, зокрема і у селі Ветли Любешівського району. Комісією зібрані відповідні матеріали щодо проведення робіт з делімітації та демаркації кордону між Україною та Республікою Білорусь. Зокрема, в розпорядженні депутатів обласної ради є топографічні карти у масштабі 1:10000 з позначеною лінією державного кордону, протоколи засідань Спільної українсько-білоруської комісії з демаркації державного кордону та протоколи засідань робочих груп цієї комісії. Комісія продовжує роботу і надасть депутатам підсумковий звіт з висновками та пропозиціями.

Моя робота як депутата обласної ради спрямована на підтримку ініціатив місцевих громад, органів самоврядування та вирішення питань, з якими звертаються виборці.

За мого сприяння було вирішене питання фінансування в рамках регіональної програми «Екологія 2016 - 2020» за рахунок коштів обласного бюджету двох об’єктів у Старовижівському районі, зокрема будівництво каналізації на вулиці Забілицькій (загальна вартість робіт складала 926 348 гривень, з обласного бюджету профінансовано 636 тис.грн.) та будівництво системи водовідведення на вулиці Володимирській у селищі Стара Вижівка ( з обласного бюджету виділено 253 тис.грн.).

Підготував і подав на розгляд відповідних органів влади та посадових осіб 12 депутатських запитів і звернень. З найважливіших питань, що вдалося вирішити, відзначу допомогу мешканцям гуртожитку на проспекті Соборності, 3 у місті Луцьку з передачі приміщення у міську комунальну власність, що дає можливість мешканцям стати повноправними власниками помешкань. Тут слід відзначити й ефективну роботу фракції «УКРОП» у Луцькій міській раді.

Також вдалося вирішити питання з виділенням у 2016 році коштів у сумі 1,4 млн. грн. для комунального закладу «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» для проведення технічних робіт з облаштування централізованої диспетчерської, що значно покращить роботу медиків.

Ряд запитів до Луцького міського голови стосувалися ремонтних робіт на вулиці Кравчука, біля будинків 22, 18, 16, були звернення мешканців, однак від міської ради надсилають лише відписки. Тому я буду продовжувати наполягати на вирішенні питань, які є першочерговими для мешканців виборчого округу №59.

За звітний період не пропустив жодного засідання сесії Волинської обласної ради та профільних комісій.

 

Всі звіти депутатів обласної ради