Звернення голови обласної ради з нагоди Дня пам’яті жертв Голодоморів          Дорогі волиняни!
  Щороку в четверту суботу листопада - у День пам’яті жертв Голодоморів,  Україна в жалобі схиляє голову перед мільйонами наших співвітчизників, які  загинули страшною мученицькою смертю...
  У XX столітті українці пережили три голодомори: у 1921-1923 роках, у 1932-1933 роках, та у 1946-1947 роках. Апогеєм злочинного задуму радянського тоталітарного режиму, що підірвав генетичні, інтелектуальні та творчі сили української нації став саме Великий Голод 1932—1933 років. Тоді, коли Господь послав Україні врожай – життя кількох мільйонів українців згасли у нестерпних муках голодної смерті.   
  Наслідки цієї великої трагедії, що  трапилась на родючій українській землі, затьмарили своєю жахливістю навіть воєнні лихоліття. Ця незагоєна рана українського народу пекучим болем пронизує пам’ять багатьох поколінь і дотепер.
  На знак скорботи, закликаю усіх небайдужих краян 28 листопада долучитися до загальнонаціональної хвилини мовчання та до Всеукраїнської акції "Запали свічку пам'яті". Нехай о 16.00 годині цього дня на підвіконні кожної волинської оселі засіяє символічна свіча чи лампадка, аби цей вогник зігрів багатостраждальні душі невинно убієнних, які згасли від голоду...
  Нехай найвищим пам’ятником мільйонам жертв Голодоморів буде світлий храм нашої душі, сповненої скорботи та щирої молитви.
 

Вічна пам’ять усім жертвам Голодомору!

З повагою, голова Волинської обласної ради Григорій НЕДОПАД