Жоден з представників ОДА не прийшов на засідання, де мали розглядати звіт СавченкаСьогодні на засіданні постійної комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією планували розглянути проект рішення Про звіт голови обласної державної адміністрації О. Савченка з питань виконання бюджету, програм соціально-економічного та культурного розвитку територій і делегованих повноважень у 2018 році .

Однак, ані сам Олександр Савченко, ані жоден з інших представників виконавчої влади області на засідання не прийшли. Депутати відклали розгляд цього питання. Те ж саме стосується проекту Про висловлення недовіри голові Волинської обласної державної адміністрації Савченку О. І. З такою пропозицією виступив сам автор проекту рішення Вячеслав Рубльов. Він вважає, що питання потрібно розглядати безпосередньо після звіту Олександра Савченка.

В той же час, комісія рекомендувала не підтримувати проект Сергія Слабенка Про відхилення внесеного проекту рішення про висловлення недовіри голові Волинської обласної державної адміністрації Савченку О. І.

Автор проекту вважає, що після виборів Президента України питання є не актуальним. З ним категорично не погоджуються голова постйної комісії Анатолій Вітів та його заступник Костянтин Зінкевич.

Депутати переконують, що обласна рада має повне право оцінювати роботу голови ОДА, або ж висловлювати йому недовіру, не зважаючи на політичну ситуацію в країні.

Комісія також розглянула проект Про звіт голови обласної ради. Інформував з цього питання радник голови обласної ради Вячеслав Рубльов. Проект рекомендовано до розгляду на сесії.

Рекомендовано не підтримувати проект Сергія Слабенка Про відхилення внесеного проекту рішення «Про звіт голови обласної ради».