Жителі села Сільце хочуть змінити сільську радуЯк ми вже повідомляли, жителі села Сільце Горохівського району, що входить до Цегівської сільської ради, мають бажання приєднатися до Горохівської ОТГ. В той же час, згідно з Перспективним планом, згадана сільська рада претендує увійти до складу Мар'янівської ОТГ. Мешканці Сільця переконують, що їм не вигідно це з позиції географічного розташування.

Між тим, законодавство передбачає, що ОТГ формуються з сільських рад, а не окремих сіл. Відтак, мешканці звернулися до облради за підтримкою.

Питання неодноразово слухалося на засіданнях постійної комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією.

Депутати внесли на розгляд сесії проект рішення Про підпорядкування села Сільце Горохівського району. В ході сьогоднішнього засідання стало зрозуміло, що Сільце може бути в складі Журавниківської сільської ради, разом з якою воно входитиме до горохівської ОТГ. Сесії рекомендовано підтримати відповідний проект рішення.

Саме ж рішення обласної ради після прийняття буде надіслане до Верховної Ради України для опублікування у „Відомостях Верховної ради України”.